SNEDKLAFFSEKRETÄR, skrapad, 1900-tal.

4435572. SNEDKLAFFSEKRETÄR, skrapad, 1900-tal.

Längd 80, bredd 45, höjd 104 cm.

Bruksslitage, handtag saknas på innerlådor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 253