FÅTÖLJER, 1 par, rotting, Granit, 2000-tal.

4435519. FÅTÖLJER, 1 par, rotting, Granit, 2000-tal.

Längd 65, bredd 85, höjd 81, sitthöjd 36 cm.

Bruksslitage, ytslitage, dynor blekta, rottingskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 326