PARTI KERAMIK. ca 24 delar, bla Arbia och Gustavsberg.

44354. PARTI KERAMIK. ca 24 delar, bla Arbia och Gustavsberg.

Bestående av bla Gustavsberg "Delikatess", "Traktör", "Goourmet", "Lagun" och "Spisa" mm.

Slitage, burk med rosa prickar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 951