FÅTÖLJ med fotpall.

FÅTÖLJ med fotpall.
4435339. FÅTÖLJ med fotpall.

Fåtölj
Höjd ca 94 cm
Bredd ca 76 cm
Djup can77 cm
Sitthöjd ca 41 cm
Pall
Höjd ca 43 cm
Bredd ca 56 cm
Djup ca 45 cm.

nött, repor, märken, använt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4435339. FÅTÖLJ med fotpall.

Fåtölj
Höjd ca 94 cm
Bredd ca 76 cm
Djup can77 cm
Sitthöjd ca 41 cm
Pall
Höjd ca 43 cm
Bredd ca 56 cm
Djup ca 45 cm.

Antal besök: 283