MATBORD, valnöt, 1960/70-tal.

MATBORD, valnöt, 1960/70-tal.
4435277. MATBORD, valnöt, 1960/70-tal.

Rund utdragbar skiva med en iläggsskiva á 49 cm. Diameter 115 (längd med iläggsskiva 164), höjd 72 cm.

Bruksslitage. Smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Smärre märken.

Antal besök: 1 594