okänd konstnär. 'Abstract Composition III', blandteknik, signerad.

4435065. okänd konstnär. 'Abstract Composition III', blandteknik, signerad.

Okänd konstnär, 'Abstract Composition III', blandteknik, oläsligt signerad och daterad nere till vänster: '74', inramad,
Bildstorlek: 41 x 29 cm,
Ramstorlek: 60 x 47 cm.

Åldersanpassat skick, ram skrubbad på platser.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek: 41 x 29 cm,
Ramstorlek: 60 x 47 cm.

Antal besök: 125