Okänd konstnär, 'Abstract Composition III', blandteknik, oläsligt signerad och daterad nere till vänster: '74', inramad,
Bildstorlek: 41 x 29 cm,
Ramstorlek: 60 x 47 cm.
Bildstorlek: 41 x 29 cm,
Ramstorlek: 60 x 47 cm.