MANDOLIN, 1900-tal.

MANDOLIN, 1900-tal.
4435053. MANDOLIN, 1900-tal.

Längd 63 cm.

Lösa strängar. Ytslitage, kantmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!
4435053. MANDOLIN, 1900-tal.

Längd 63 cm.

Antal besök: 153