BORDSSPEGEL, metall, 1900-tal.

4434959. BORDSSPEGEL, metall, 1900-tal.

Höjd 33, bredd 27 cm.

Del saknas. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33, bredd 27 cm.

Del saknas. Ytslitage.

Antal besök: 145