ARVID NILSSON. teckningar, 7 st, signerade.

4434901. ARVID NILSSON. teckningar, 7 st, signerade.

Minsta bladet ca 35x26 cm
Största bladet ca 52x43 cm
Största mått passepartout ca 61x44 cm.

Oramade. Slitage, fläckar, hanteringsveck, nålhål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Minsta bladet ca 35x26 cm
Största bladet ca 52x43 cm

Antal besök: 165