FÅTÖLJ, LÅG 1900-TALETS MITT.

FÅTÖLJ, LÅG 1900-TALETS MITT.
4434887. FÅTÖLJ, LÅG 1900-TALETS MITT.

Den omärkta fåtöljen i dansk stil i svart läder och teak inramad med metallinfällda armstöd, 62cm höjd, 63cm bredd, 76cm djup.

I bra övergripande skick med förväntade märken och slitage, ett snyggt stycke.

Tema

20th Century Design

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

20th Century Design

Antal besök: 316