EN FÅTÖLJ I LÄDER OCH KROM.

EN FÅTÖLJ I LÄDER OCH KROM.
4434838. EN FÅTÖLJ I LÄDER OCH KROM.

I stil med Marcel Breuers 'Wassily' stol, svart läder och kromad rörformig metallinramad fåtölj, stämplad '2-04 G Made In Italy', 74 cm höjd, 78 cm bredd, 73 cm djup.

I fast skick med förväntade märken och slitage, läder med några splittringar.

Tema

20th Century Design

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

20th Century Design

Antal besök: 2 765