4434838. EN FÅTÖLJ I LÄDER OCH KROM.
I stil med Marcel Breuers 'Wassily' stol, svart läder och kromad rörformig metallinramad fåtölj, stämplad '2-04 G Made In Italy', 74 cm höjd, 78 cm bredd, 73 cm djup.
I fast skick med förväntade märken och slitage, läder med några splittringar.