BECK & LJUNG. Komposition, litografi.

4434823. BECK & LJUNG. Komposition, litografi.

Signerad, numrerad 82/275, daterad 1974, ca 58 x 42 cm, inklusive ram 62 x 46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 214