SIDEBOARD, teak, Ulferts, Tibro, 1960-tal.

4434815. SIDEBOARD, teak, Ulferts, Tibro, 1960-tal.

Höjd ca 88 cm, ca 184 x 43 cm.

Bruksslitage, smärre skador, repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 371