DAGBÄDDAR, ett par, 1900-talets andra hälft.

4434796. DAGBÄDDAR, ett par, 1900-talets andra hälft.

Stomme klädd med flätad rotting. Längd ca 165, bredd 54, höjd 29 cm.

Bruksslitage. Ställvis smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Ställvis smuts.

Antal besök: 1 362