LENNART ASCHENBRENNER. Komposition, etsning.

4434759. LENNART ASCHENBRENNER. Komposition, etsning.

Signerad Aschenbrenner, numrerad 7/30, daterad 97, ca 21 x 15 cm, inklusive ram 63 x 48 cm.

Lennart Aschenbrenner (Född 1943)

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 283