4434758. ETT JUSTERBART SIDOBORD I KROM OCH GLAS.
Det justerbara sidobordet i stil med Eileen Greys E1027-bord, kromad ram med cirkulär 'Kinetic' härdat glasskiva, 76 cm höjd (justerbar), 51 cm diameter på toppen.
I fast skick med förväntade märken och slitage, några repor och skav på glas och ram.