ETT JUSTERBART SIDOBORD I KROM OCH GLAS.

4434758. ETT JUSTERBART SIDOBORD I KROM OCH GLAS.

Det justerbara sidobordet i stil med Eileen Greys E1027-bord, kromad ram med cirkulär 'Kinetic' härdat glasskiva, 76 cm höjd (justerbar), 51 cm diameter på toppen.

I fast skick med förväntade märken och slitage, några repor och skav på glas och ram.

Tema

20th Century Design

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

20th Century Design

Antal besök: 525