NÄVERBURK, daterad 1840.

NÄVERBURK, daterad 1840.
4434744. NÄVERBURK, daterad 1840.

Höjd 7,5 cm, diameter ca 7 cm.

Bruks- åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks- åldersslitage.

Antal besök: 147