JARDINJÄR, porslin, Herend, porslin, Ungern.

4434652. JARDINJÄR, porslin, Herend, porslin, Ungern.

Längd 35, bredd 21, höjd 13 cm.

Smärre slitage, mindre nagg på blomdekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 287