SÄNGBORD, 1 par, trä, samtida.

4434579. SÄNGBORD, 1 par, trä, samtida.

Mått ca H63 x B36 x D35 cm.

Bruksskick. Ytsmuts. Repor, skav, märken. En sockel är felmonterad (bak och fram).

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca H63 x B36 x D35 cm.

Antal besök: 366