SKÄNK, TEAK, 1900-TAL.

SKÄNK, TEAK, 1900-TAL.
4434470. SKÄNK, TEAK, 1900-TAL.

Den omärkta teakskänken i dansk stil med två skjutdörrar avslöjar en justerbar hylla, 68 cm höjd 100 cm bredd, 47 cm djup.

I fast skick med förväntade märken och slitage, några repor och ringmärken.

Tema

20th Century Design

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

20th Century Design

Antal besök: 496