KOMMOD, tidigt 1900-tal.

KOMMOD, tidigt 1900-tal.
443436. KOMMOD, tidigt 1900-tal.

Höjd 74, bredd 44, djup 38 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 394