SLAGBORD, med dubbla grindar, furu.

4434068. SLAGBORD, med dubbla grindar, furu.

Höjd ca 77 cm.
Längd ca 27 cm+ 2 st klaffar , ca 69,5 cm.
Bredd ca 115,5 cm.

Slitage samt repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 77 cm.
Bredd ca 115,5 cm.

Antal besök: 730