3 st. ORGINALAFFISCHER FÖR CIRKUS.

4433953. 3 st. ORGINALAFFISCHER FÖR CIRKUS.

Brazil Jack, Cirque Monte-Carlo & Circus Minimum
Största mått: ca 100 x 70 cm.

Uppklistrade på kartong. Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största mått: ca 100 x 70 cm.

Antal besök: 213