Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Övrigt
PIEDESTAL, förgylld med marmorskivor.
443393. PIEDESTAL, förgylld med marmorskivor.
Höjd 66 cm.
Förgyllningsslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 66 cm.
Förgyllningsslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
348