PIERRE OLOFSSON. Komposition, färglitografi.

4433869. PIERRE OLOFSSON. Komposition, färglitografi.

Signerad Olofsson, numrerad 68/360, ca 15 x 11 cm, inklusive ram 36 x 30 cm.

Pierre Olofsson (1921–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

Pierre Olofsson (1921–1996)

Antal besök: 238