HELI HEINO. Färglitografi.

HELI HEINO. Färglitografi.
4433865. HELI HEINO. Färglitografi.

Komposition signerad och numrerad 69/365, 60x72 cm, 75x55 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
02
Antal besök: 171