AVLASTNINGSBORD, 1800-tal.

AVLASTNINGSBORD, 1800-tal.
4433754. AVLASTNINGSBORD, 1800-tal.

Längd 90 cm. Bredd 45 cm. Höjd 76 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage. Märken och skador. Färgbortfall. Bordet är en aning vingligt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 446