OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. AKVARELL, Höstmotiv.

4433700. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. AKVARELL, Höstmotiv.

Rammått ca 26x31 cm.

Slitage på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått ca 26x31 cm.

Slitage på ramen.

Antal besök: 141