KONSOLBORD, med STENSKIVA. 1900-tal.

4433696. KONSOLBORD, med STENSKIVA. 1900-tal.

Höjd ca 70 cm.
ca 28x62 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 70 cm.
ca 28x62 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 221