LOCKBOJAN, masurbjörk, 1900-tal.

4433663. LOCKBOJAN, masurbjörk, 1900-tal.

Höjd ca 21cm, diameter ca 22cm.

Lagningar och spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagningar och spricka.

Antal besök: 181