SNEDKLAFFSEKRETÄR, idegran, engelsk stil.

4433660. SNEDKLAFFSEKRETÄR, idegran, engelsk stil.

Längd 55, bredd 42, höjd 95 cm.

Bruksslitage, fanerskador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 304