BYRÅ, 2-lådig, drickamålad, tidigt 1900-tal.

443355. BYRÅ, 2-lådig, drickamålad, tidigt 1900-tal.

Längd 76, bredd 44, höjd 76 cm.

Omfattande slitage och skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 648