MANGELKORGAR, samt SPÅNKISTA, 6 delar, m.m, 1900-tal.

443354. MANGELKORGAR, samt SPÅNKISTA, 6 delar, m.m, 1900-tal.

Bl.a, mangelkorgar, 2 delar, höjd, 37 samt höjd 40 cm.
Spånkista, höjd, 236, 38 x 38 cm.

Bruksslitage, den större mangelkorgen med smärre skador i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 516