SAMEKNIV, signerad, Johan Andersén, Pieggaluokta.

4433516. SAMEKNIV, signerad, Johan Andersén, Pieggaluokta.

Renhorn, läder och trä, längd med balja ca 22 cm.

Sedvanligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sedvanligt slitage.

Antal besök: 453