VYKORT, bland annat Toppografier och Jenny Nyström, 1900 talets början och framåt.

44334. VYKORT, bland annat Toppografier och Jenny Nyström, 1900 talets början och framåt.

ca 150 lösa kort,
300 st oskrivna nyår samt julkort 1940/50 tal.
Diverse klistrade vykort ca 100 st.

Slitage skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 150 lösa kort,

Slitage skador.

Antal besök: 1 139