VÄGGLAMPETTER, ett par, mässing, Kosmos Brenner, omkring sekelskiftet 1900.

443348. VÄGGLAMPETTER, ett par, mässing, Kosmos Brenner, omkring sekelskiftet 1900.

Elektrifierade. Höjd 22 cm. Djup 19 cm.

Väggfästen med bucklor. Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 321