MATBORD, 1900-talets andra hälft.

4433442. MATBORD, 1900-talets andra hälft.

Furu, rund skiva, fyrdelad fot.
Diameter ca. 122, höjd 75 cm.

Repor, fläckar, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 122, höjd 75 cm.

Repor, fläckar, slagmärken.

Antal besök: 274