SOFFBORD, masurbjörk, 18/1900-tal.

4433417. SOFFBORD, masurbjörk, 18/1900-tal.

Diameter 104 cm. Höjd 60,5 cm.

Bruksslitage och små skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage och små skador.

Antal besök: 533