BORD, Hong Kong, 1950-tal.

BORD, Hong Kong, 1950-tal.
4433367. BORD, Hong Kong, 1950-tal.

Underrede i mörkbetsat trä, böjda och fällbara ben med mässingskodda fötter. Rund bordsskiva i klarglas

Höjd: 46 cm
Diameter: 75 cm.

Bruks- och åldersbaserat slitage, spricka/lagning av ett ben, repor på skiva, inga övriga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 46 cm
Diameter: 75 cm.

Antal besök: 546