RUNE HAGMAN. PARKSCEN.

RUNE HAGMAN. PARKSCEN.
4433259. RUNE HAGMAN. PARKSCEN.

Olja på duk, signerad, 26x30 cm. Ramens mått ca 30x34 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar.

Antal besök: 237