EN VINTAGE TYSK JUBILEUMSKLOCKA.

4433091. EN VINTAGE TYSK JUBILEUMSKLOCKA.

Under en ersättande plastkupol är den romerska siffran och torsionspendeln omgiven av tre förgyllda metallfigurer av Hercules alla anslutna via en kedjelänk. Tillverkad av Kern, Tyskland. Höjd 21cm x Diameter 15,5 cm.

Allmän ålder och hanteringsslitage, några märken och repor. Säljs som otestad, funktionalitet garanteras inte.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 322