LOCKASK, tenn, 1920/30-tal.

LOCKASK, tenn, 1920/30-tal.
4432719. LOCKASK, tenn, 1920/30-tal.

Höjd ca 12 cm.

Ägarmonogram. Bucklor, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 12 cm.

Ägarmonogram. Bucklor, repor.

Antal besök: 203