NAKTERHUS, mässing, J. S. 10598.

4432674. NAKTERHUS, mässing, J. S. 10598.

Med skyddsglas.
Höjd ca 28 cm.

Smärre bucklor, märken, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med skyddsglas.
Höjd ca 28 cm.

Antal besök: 173