SOFFBORD, Yngvar Sandström, Triva, NK, Nyköping, 1950/1960-tal.

443263. SOFFBORD, Yngvar Sandström, Triva, NK, Nyköping, 1950/1960-tal.

Teak, märkt, längd ca. 120, bredd 60, höjd 58 cm.

Bruksslitage. Skiva med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 650