HISSLAMPA, tidigt, 1900-tal, Texa design.

4432630. HISSLAMPA, tidigt, 1900-tal, Texa design.

Mässing/glas/ljuskälla.
Höjd ca 105 cm.
Diameter ca 24 cm.

Åldersslitage, ej testad. Fungerade Ingen funktionsgaranti lämnas. I övrigt gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing/glas/ljuskälla.
Höjd ca 105 cm.
Diameter ca 24 cm.

Antal besök: 273