VAS, Flygsfors, rödtonad med luftbubblor.

4432557. VAS, Flygsfors, rödtonad med luftbubblor.

Höjd ca 12 cm.
Diameter ca 14 cm.

Bruksskick, lite ytsmuts & repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 12 cm.
Diameter ca 14 cm.

Antal besök: 199