SEDELDETEKTOR, 10 kronor, ASEA, 1960/70-tal.

4432554. SEDELDETEKTOR, 10 kronor, ASEA, 1960/70-tal.

Sedelautomat.
Märkt med spritpenna "BP Brogaraget Luleå".
Bredd 25 cm, djup 23 cm, höjd 26 cm.

Bruksslitage. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sedelautomat.

Antal besök: 160