TAKLAMPOR, 2 stycken, Tiffany-modell, sent 1900-tal.

443251. TAKLAMPOR, 2 stycken, Tiffany-modell, sent 1900-tal.

Diameter 30-40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 30-40 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 855