Skrivbord, 20. Jh.

Skrivbord, 20. Jh.
4432512. Skrivbord, 20. Jh.

Mörkglaserad träfanerkonstruktion. Skrivytan kan dras ut, inklusive en ficka.

ca H 74 cm, B 120 cm, D 60,5 cm.

Tecken på ålder och användning. repor och skadade kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!
4432512. Skrivbord, 20. Jh.

Antal besök: 187