LENNART ANDERSSON. "Delphi", skålar, 2 st, glas, Gullaskruf, 1900-tal.

4432489. LENNART ANDERSSON. "Delphi", skålar, 2 st, glas, Gullaskruf, 1900-tal.

11x17 cm.

Bruksslitage, ytsmuts, repor, skålarna snarlika.

Gör en kostnadsfri värdering!

11x17 cm.

Antal besök: 225